הצג חיפוש

מושב חד נס – פנינת חן ייחודית על נהר הירדן

וילות בסביבה של חד נס

מושב חד נס מהווה מוקד משיכה עבור נופשים מכל אזורי הארץ המבקשים לבלות חופשה באזור יפהפה, איכותי ושקט. הישוב השוכן על גדתו המזרחית של הירדן מפעיל שירותי אירוח ברמה גבוהה, הכוללים אירוח, טיולי ג'יפים ופעילויות תיירות נוספות.

לפחות פעם בשנה כדאי להזמין נופש במושב חד נס


מושב חד נס הינו כפר קהילתי המשתייך למועצה אזורית גולן.
תושבי היישוב מתפרנסים בעיקר ממפעלי נופש ותיירות. את ההשקעה הרבה בעיסוקם העיקרי, ניתן להבחין ברמת השירות הגבוהה הניתנת בכל תחום.

למעשה אחד היתרונות הגדולים של נופש בחד נס, הוא ריכוז הפעילויות המגוונות הקיים בישוב. מפעל הנופש הפועל ביישוב מספק את צרכיהם המגוונים של הנופשים, החל מתנאי אירוח ברמה גבוהה ועד מגוון אטרקציות בתוך ומחוץ ליישוב.

המבחר העשיר של אטרקציות ביישוב, הופכת את השהות בו למהנה וקצבית.
למשל, למעוניינים בפעילות אתגרית ומהנה, ניתנת האפשרות לשכור רכבי שטח חדשים ובטוחים לנהיגה עצמית בשטח.
פעילות פחות מאתגרת, אך לא פחות מהנה, צפויה לחובבי רכיבה על אופניים. ניתן לשכור ביישוב אופני הרים איכותיים במיוחד לרכיבה במגוון המסלולים המוצעים למבקרים באזור. לרוכבים מובטחת הנאה מרובה מרכיבה בין נופי הסביבה, המשופעים צמחייה עבותה, נחלים הזורמים באיזור הירדן ההררי, שמורות טבע מרהיבות ועוד.
ניתן לשכור אופני הרים ליחידים, לקבוצות ולמשפחות.
אלה שאוהבים רכיבה על סוסים יכולים ליהנות מטיולי סוסים המוצעים במושב חד נס. מסלולי הרכיבה הנוחים מותאמים לרמות קושי שונות. מומלץ לצאת לרכיבה לקראת השקיעה המרשימה מול נופיהם הקסומים של הכנרת ונהר הירדן.

פן תיירותי נוסף של מושב חד נס, הוא יקב בוסתן המשושים הפועל ביישוב. מדובר ביקב בוטיק משפחתי אשר מייצר כבר 25 שנה יינות סן ג'ובזה וקברנה ברברה.
הביקור ביקב מומלץ לכולם, לא רק לאוהבי יין מושבעים.
קרא עוד

חוות דעת על חד נס

אטרקציות בסביבת חד נס

יצירת קשר
שלח