הצג חיפוש

וילות בראש פינה - תמיד יש מה לראות ולעשות

וילות בסביבה של ראש פינה

ראש פינה אשר נוסדה בשנת 1882 מספקת גם היום, היא פנינה היסטורית ותיירותית עבור מטיילים ונופשים אשר מגיעים לחופשה לאזור. מעבר לאתרים היסטוריים המצויים במקום, ראש פינה המוקפת נופים מרהיבים, מציעה אטרקציות מגוונים למבקרים במקום.

מתי הייתם לאחרונה בראש פינה?


לפעמים לאנשים יותר קל לעלות על טיסה ליוון או לפאריס, מאשר להיכנס למכונית ולעלות לכיוון צפת, ראש פינה והסביבה. מי שבעבר ביקר בראש פינה, בוודאי עוד זוכר מביקוריו הקודמים, עד כמה הישוב וסביבתו מציעים מגוון עשיר של אטרקציות, ושתמיד כדאי לחזור ולבקר מחדש במקום. עם זאת, הפתעה קטנה צפויה למגיעים לביקור מחודש באזור. בשנים האחרונות לאזור נוספו אטרקציות חדשות בתחומים שונים, שרק מגבירות את העניין ואת הכדאיות להגיע לביקור בישוב ובסביבתו.
למשל, לא רחוק מהישוב, ניתן ליהנות משייט קיאקים מכפר בלום, ברפטינג על נהר הירדן, מפינת החי בקיבוץ יראון ועוד.

בראש פינה עצמה, כדאי לבקר באתר השחזור ששופץ וחודש באופן שלמבקרים במקום ניתנת ההזדמנות להכיר מקרוב כיצד נראה ישוב חלוצי בסוף המאה ה-19. למבקרים נערכים סיורים מגוונים ומיוחדים, כולל סיור מומחז ואחרים.

מעבר לסיורים המיוחדים הניתנים במקום, כדאי להגיע לתצפית יפהפייה אשר נמצאת בסמוך לבית הנגר דרקסלר, שממנה ניתן לראות את הגולן, החרמון, את עמק החולה ועוד.
מקום נוסף שמומלץ להגיע אליו במהלך הביקור, הינו בית הקברות העתיק של המושבה. סיור בבית הקברות מעניק את התחושה של חזרה בזמן לתקופה שבה חיו המתיישבים הראשונים הקבורים במקום.

אם אתם כבר נמצאים במקום, אל תוותרו על החזיון האור קולי המתקיים בכל ימות השבוע בבית הפקידות בישוב.
מי שרוצה להכיר את הישובים והנופים המקיפים את המושבה, יכול להירשם לטיולים רגליים או על אופניים המוצעים למבקרים. כדאי במיוחד לבקר בצפת הסמוכה ובישובים השכנים למושבה הוותיקה.
קרא עוד

חוות דעת על ראש פינה

אטרקציות בסביבת ראש פינה

יצירת קשר
שלח